“Yardıma muhtaç kimse kalmayana kadar gayret edeceğiz” - Batman Pusula Gazetesi
a

“Yardıma muhtaç kimse kalmayana kadar gayret edeceğiz”

Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, yardıma muhtaç kimse kalmayana kadar gayret etmek gerektiğini kaydetti.

“yardıma muhtaç kimse kalmayana kadar gayret edeceğiz”
0

BEĞENDİM

Spread the love

Batman Milletvekili Ramanlı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Aile Destek Merkezi ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmalarını yerinde inceledi. Kurum ziyaretleri kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ADEM ve aşevini ziyaret eden Ramanlı’ya Müdür Beşir Arslan yaptıkları çalışmaları ile ilgili bilgi vererek açtıkları kursları tanıttı. Ziyaretlere devam eden Ramanlı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek il müdürü Ümit Çiçek ile bir araya geldi.

“SAHİP ÇIKACAĞIZ!”

Ziyaretler ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Milletvekili Ramanlı şu ifadeleri kullandı: “Kurum ziyaretlerimiz son sürat devam ediyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü! Sosyal yardımlaşma kapsamında çalışmalarını değerlendirdik. Faaliyetlerini yerinde inceledik. Yardıma muhtaç kimse kalmayana kadar gayret etmek gerek. Ama balık tutmayı öğretmek en az balık vermek kadar ve belki de daha değerli. Toplum olarak üzerine titrediğimiz aile, kadın ve bilhassa çocuk, hepimiz için vazgeçilmez hassasiyetler demek. Onlara yönelik tüm koruma tedbirlerinin niteliği artırılarak hayata geçirilmesi, sağlıklı ve huzurlu bir fert ve toplum yapısı için hayati önemde. Sahip çıkacağız!” Funda Kezer

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.