PROJE TASARUF TEDBİRLERİNE TAKILMASIN - Batman Pusula Gazetesi
a

PROJE TASARUF TEDBİRLERİNE TAKILMASIN

proje tasaruf tedbi̇rleri̇ne takilmasin
1

BEĞENDİM

Spread the love

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Çayı kenarına yapılacak olan küçük sanayi siteleri için yapılan ihata duvarı çalışmaları hakkında bilgi almak için DSİ İl Müdürünü ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çiftçi, “Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak DSİ İl Müdürümüzü ziyaret ettik. Yaptığı çalışmalar ve özellikle Batman Çayın kenarında yapılacak olan Küçük Sanayi Siteleri için yapım çalışmaları devam eden ihata duvarının durumu hakkında bilgiler aldık. Müdürümüz yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Barajlar, taşkınları önleme, göletler, Silvan Barajı’ndan Batman’a içme suyu getirme ve Batman Çayı kenarında yapılacak Küçük Sanayi Sitesi ve Tekstil OSB için ihata duvarına başlandığını ve şu anda devam ediyor.

Son açıklanan tasarruf tedbirleri ile alakalı olarak ödeneklerde sıkıntı yaşandığından dolayı belli bir noktadan sonra durma ihtimali varsa da müdürlük bünyesinde çalışmaların hala devam ettiğini söyledi. Projenin durmaması ve kısa zamanda bitirilmesi için ısrarcı olacaklarını da ifade ettiler. İlgi ve alakalarından dolayı müdürümüze teşekkür ediyoruz. Böylece büyük ve önemli bir projenin tasarruf tedbirlerine takılmaması ve bir an önce projenin sonlandırılması için yetkililere çağrıda bulunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yusuf Uyanık

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.