BELEDİYEDE MÜLAKAT HEYECANI - Batman Pusula Gazetesi
a

BELEDİYEDE MÜLAKAT HEYECANI

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile taşeron işçilere kadro verilmesine ilişkin usul ve esaslar doğrultusunda Batman Belediyesi’nde sözlü sınav uygulamasına başlandı.

beledi̇yede mülakat heyecani
0

BEĞENDİM

Spread the love

Belediyede çalışan taşeron elemanları, Taşeron işçilerin kadrolu olmalarına ilişkin yönetmelik doğrultusunda Batman Belediye Başkanlığı da kanunun belirlediği esaslar doğrultusunda sınav yönetmeliğine uygun olarak 14 Mart 2018 tarihinde Batman Belediyesi sınav komisyonunca sınava tabi tutuldu.

Taşeron işçilerin başvuruları 2 Ocak 2018 tarihinde başlamış, sınav takviminin belirlediği esas ve usullere göre sürecin devam ettiği Batman Belediyesi’nde, taşeron işçilerinin kadroya geçiş süreci ise 2 Nisan 2018 tarihinde sonlanacak.

Belediyenin değişik birimlerinde görev yapan taşeron olarak çalışan personelin sınav komisyonunun sorduğu soruları yanıtlarken heyecanlı oldukları gözlemlendi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.