SP; 24 HAZİRANDA SANDIKTA HÜSRANA UĞRAYACAKLAR - Batman Pusula Gazetesi
a

SP; 24 HAZİRANDA SANDIKTA HÜSRANA UĞRAYACAKLAR

sp; 24 hazi̇randa sandikta hüsrana uğrayacaklar
0

BEĞENDİM

Spread the love

Saadet Partisi Batman İl Başkanlığı erken seçim için, 80 milyon insana her türlü zulmü ve adaletsizliği reva görenler 24 Haziranda sandıkta hüsrana uğrayacaklarını bildirdi.

Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamada,

“Yine söylediklerimizde yanılmadık. Aylardır siyasi iktidarın ve müttefiki MHP’nin  ‘Baskın’ bir seçim planladıklarını ve bu isteklerini her zaman olduğu gibi MHP’nin dile getireceğini defalarca söylemiştik. Bugün söylediklerimiz aynen gerçekleşti. Daha düne kadar erken seçimi dile getirenlere hain diyenler, Bu gün toplumun gözünün içine baka baka erken seçim ilan ettiler. Üstelik daha şimdiden eşit şartlarda yapılmayacağı belli olan bir seçim. Ekonominin dibe vurduğu, işsizliğin doruğa ulaştığı, iç ve dış borcun dokuz yüz milyar doları aştığı, çiftçinin, esnafın sefilleri oynadığı, eğitimin, dış siyasetin iflas ettiği, emeklinin memurun işçinin açlık sınırında perişan edildiği bir dönemde ‘Baskın‘ bir seçimi bir kişi istiyor diye seksen milyon insanın emeği ve alın teri makam uğruna heba edilecek.  Kapalı kapılar ardında karanlık hesapların yapıldığı, Bu zülüm ve adaletsizlik düzeninin devamı için her türlü seçim tuzaklarının hazırlandığı günümüzde unutulan çok önemli bir gerçek var, oda Allahın hesabıdır. Hiç şüphesiz Allah CC galip gelecektir.  Seksen milyon insana her türlü zulmü ve adaletsizliği reva görenler 24 Haziranda sandıkta hüsrana uğrayacaktır. İttifaklar, koalisyonlar, seçim tuzakları kirli hesaplar içinde boğulacaklardır.  Bu seçim Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden biridir. Onun için referandum seçiminde yapılan oyunların farkına varan bu necip millet 24 Haziranda bütün Adaletsizliklere bir son verecektir. Saadet Partisi bu milletin özüdür, bu ülkenin mayasıdır, güvencesidir, inancıdır. Saadet Partisi bu ülkenin teminatıdır. Allah’ın izni ile 24 Haziranda halkımızın desteği ile  iş başına gelecek ve bu acılar son bulacaktır” denildi.
 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.