KANDIRILAN HER MÜŞTERİ, KAYBEDİLEN BİR SERVETTİR - Batman Pusula Gazetesi
a

KANDIRILAN HER MÜŞTERİ, KAYBEDİLEN BİR SERVETTİR

kandirilan her müşteri̇, kaybedi̇len bi̇r servetti̇r
0

BEĞENDİM

Spread the love

Batman Sanayi sitesinde kaporta ve boya ustalığında 25 yılını deviren İkiler Otomotiv sahibi Abdurahman Abayay, kandırılan her müşterinin, kaybedilen bir servet olduğunu söyledi.Özellikle sanayi esnaflarının fiyat ve diğer konularda duyarlı olmasını isteyen Abayay, hak edilen uygun ücretlerin müşteriden alınması gerektiğini belirtti. Batman genelinde 200’e yakın meslektaşının olduğunun altını çizen Abayay, farklı ve kalıcı olmak için büyük çaba sarf ettiklerini ifade etti.

“15 MARKANIN ÖZEL BAYİSİYİZ”

Dünya ve Türkiye’nin en seçkin markalarının özel servisi olduklarını belirten İkiler Otomotiv Sahibi Abdurahman Abayay; “Bu sektörde farklı, başarılı, uzman, güvenilir ve garantili iş yapmazsak kalıcı olamayız. Kalite ve güveni kendimize ilke edinerek uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Batman genelinde 200’ün üzerinde kaporta ve boya işi yapan meslektaşımız var. Onlardan farklı olmak için müşterilerimize yıllarımızı ve güvenimizi verdik. Herhangi bir müşterinizin işini yaptığınız zaman, o müşteri ikinci kez geliyor ve sizi başkalarına öneriyorsa işinizi hakkıyla yapıyorsunuz demektir. “diye konuştu.

“REFARANSIMIZ MÜŞTERİLERİMİZDİR”

En büyük referanslarının müşterileri olduğunu belirten İkiler Otomotiv Sahibi Abdurahman Abayay;

 “İnsanlara güven ve kalite satıyoruz. Araçlarımızın hasarını sağlam ve garantili yapmasak, bu insan ölümlerine bile neden olabilir.  Bizde araçlardaki sorun bir kez yapılır ve çözüme kavuşturulur. Eğer tamir ettiğiniz bir sorun ile ilgili müşteri ikinci kez geliyorsa, yaptığınız işin ustalığını sorgulamanız gerekmektedir. Ustalık alanımız kaporta ve boya olmasına rağmen her türlü, kasko ve sigorta işlerinde bölgeye hizmet veriyoruz.”diye konuştu.Silvan yolu üzerindeki Sanayi sitesinde hizmet verdiklerini belirten İkiler Otomotiv Sahibi Abdurahman Abayay, Audi, Wolsvogen, BMV, Volvo, Honda, skoda, opel, Mercedes, Toyota, nissan, ford, sert, mazda, pengeot, chevrolet ve daha birçok markanın özel servisi olduklarını da sözlerine ekledi.

 

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.